UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może zlikwidować wjazd na rynek? (pomijając handlujących a reszta won trochę ruchu nie zaszkodzi!!!!!)parking mały a chętnych dużo.
elblążanin48
A może zlikwidować wjazd na rynek? (pomijając handlujących a reszta won trochę ruchu nie zaszkodzi!!!!!)parking mały a chętnych dużo.
elblążanin48