UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może zlikwidować wjazd na rynek? (pomijając handlujących a reszta won trochę ruchu nie zaszkodzi!!!!!)parking mały a chętnych dużo.

elblążanin48

Anuluj