Wybrany wątek opinii
Tak trzymać może 30% samochodów zniknie z naszych ulic!!!!! jeden pas zajęty bo gro kierowców chce parkować na rynku bo im szkoda 5 zł za parking i przejść 100 m. kto nie wierzy niech w dni targowe podejście do tego skrzyżowanie i zobaczy co się tam dzieje
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@elblążanin48 - A nie maja prawa tam zaparkować (na rynku)?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2