Wybrany wątek opinii

Tak trzymać może 30% samochodów zniknie z naszych ulic!!!!! jeden pas zajęty bo gro kierowców chce parkować na rynku bo im szkoda 5 zł za parking i przejść 100 m. kto nie wierzy niech w dni targowe podejście do tego skrzyżowanie i zobaczy co się tam dzieje
elblążanin48 (2020.06.20)
@elblążanin48 - A nie maja prawa tam zaparkować (na rynku)?
Cogitans (2020.06.20)
Powrót do komentarzy