A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem kierowcą autobusu i sam dwa tygodnie temu w tym samym miejscu mało bym nie wjechał w kolumnę stojących samochodów.
Porządny parking jest potrzebny! A nie karać kobietę, państwo policyjne!
Niestety to musiało się tak skończyć, te stojące samochody niestety, ale stwarzały zagrożenie. Kolumna kończyła się przy skrzyżowaniu, musiało na kogoś paść i padło na tą Panią, teraz po szkodzie, może policja i nasze miasto wezmą się do roboty.
Parking na Piłsudskiego jest parkingiem prywatnym.
po fajki sie spieszyli
Brawo Wróbelek ! Dalej sprzedawaj działki w Elblągu, bo reszta jest dla Ciebie za trudna. A Wy elblążanie dalej go wybierajcie.
Następna Nowowiejska/ Teatralna! Po oddaniu do użytku nowego betonowca😔
@hłehłe - i ponownie kobieta
dzieki kierowcy Note'a z paskudnej thalii powstało znacznie ładniejsze, lecz obite clio:)
a niby na jakiej podstawie policja mogłaby ukarać tych kierujących chcących wiechać na rynek?