167
20.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem kierowcą autobusu i sam dwa tygodnie temu w tym samym miejscu mało bym nie wjechał w kolumnę stojących samochodów.
Kierowca autobusu (2020.06.20)
Porządny parking jest potrzebny! A nie karać kobietę, państwo policyjne!
(2020.06.20)

info

4  
  4
Niestety to musiało się tak skończyć, te stojące samochody niestety, ale stwarzały zagrożenie. Kolumna kończyła się przy skrzyżowaniu, musiało na kogoś paść i padło na tą Panią, teraz po szkodzie, może policja i nasze miasto wezmą się do roboty.
Kierowca zawodowy (2020.06.20)
Parking na Piłsudskiego jest parkingiem prywatnym.
Goldfryt (2020.06.20)
po fajki sie spieszyli
mniej czy więcej (2020.06.20)
Brawo Wróbelek ! Dalej sprzedawaj działki w Elblągu, bo reszta jest dla Ciebie za trudna. A Wy elblążanie dalej go wybierajcie.
Elblążanin 666 (2020.06.20)

info

15  
  3
Następna Nowowiejska/ Teatralna! Po oddaniu do użytku nowego betonowca😔
Brat (2020.06.20)

info

6  
  2
@hłehłe - i ponownie kobieta
(2020.06.20)
dzieki kierowcy Note'a z paskudnej thalii powstało znacznie ładniejsze, lecz obite clio:)
BMW (2020.06.20)

info

6  
  0
a niby na jakiej podstawie policja mogłaby ukarać tych kierujących chcących wiechać na rynek?
Tylko Pytam (2020.06.20)