UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj niech policja nas wszystkich pilnuje! Niech pilnuje 2 razy! A może lepiej zrobić benzynę po 20zł za litr, wtedy będą jeździć ci co muszą. Jakby dziecko stało na środku jezdni to byście też je przejechali bo policja nie upilnowała i to nie Wasza wina i nie macie obowiązku je zauważyć? Ten korek można ominąć lewym pasem, "ale nie ja nie wiem czy mogłabym naprawdę bez pisemnego zezwolenia ministra transportu na niego wjechać". A tych co chcą mi zlikwidować rynek na którym kupię rzeczy nawet tańsze 10 razy niż w markecie proszę o niezwłoczny wyjazd za Ural na zawsze.
Troglodyta miejscowy