68
10.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten w granatowym to kobieta? Co jeszcze drogówka ma w statystykach?
cogito ergo sum. (2020.06.10)

info

3  
  1
Pojechali do kobiety a tam facet. Nie no piz. .jak h. .
(2020.06.10)

info

1  
  0
Odnośnie trawnika to Polacy nie potrafią nic uszanować, dlatego u nas wygląda jak wygląda. Na zachodzie jak się widzi trawniki tak bardzo zadbane to aż człowiek zazdrości, że tak ładnie u nas nie jest, no cóż polska mentalność. Odnośnie pieszych i rowerzystów wszędzie na zachodzie się to sprawdza tylko w Polsce nic nie idzie, zresztą jak zawsze.
(2020.06.10)

info

8  
  0
@Opony to ContinentalEco. Trawa po nich lepiej rośnie. @ Szkoda, że w głowie rozum lepiej nie rośnie!
(2020.06.10)

info

4  
  1
Policja ma wytłumaczenie - zresztą jak zawsze - nigdy nie dopatrują się w swoich złych zachowaniach winy, oni zawsze postępują zgodnie "z procuderami "!
czekamy na skruchę (2020.06.10)
To niech kierowcy czekają przed przejściem dla pieszych gdy pali się zielone światło dla wchodzących na pasy. Niech kierowcy nie naduzywaja świateł tak zwanych "warunkowych". Wiele razy jako pieszy byłem świadkiem jak kierowcy samochodów nagminnie wyjeżdżają na pasy gdy pali się zielone światło dla pieszych "bo on się spieszy". Masz czerwone światło kierowco samochodu czekaj aż zapali Ci się zielone-proste.
(2020.06.10)
Ja bym nie przyjął mandatu i się odwoływał. Rowerzystów też obowiązuje zasada ostrożności, tym bardziej jak nadjechała to kierowca miał prawo nie zauważyć.
(2020.06.10)

info

15  
  6
No jak twierdzisz że kierowca samochodu ma prawo czegoś nie zauważyć to bardzo Ci gratuluję. Kierowca ma potencjalne narzędzie do zabijania w swoich rękach i nie ma tłumaczenia że miał prawo czegoś nie zauwarzyc. Jak tak to do okulisty. A jak o prawie mowa, to na ścieżkach nie ma ograniczeń prędkości czyli obowiązuje takie jak wszędzie w terenie zabudowanym czyli 50 km/h. Mogę jechać 50,zwolnic do 40 przed skrzyżowaniem żeby zachować ostrożność i tyle w temacie. Jak widzę że ktoś na przejeździe dla rowerów się zatrzymuje i przeprowadza rower to robię "face palma". Pozdro dla kumatych co ogarniają przepisy!
Roweras (2020.06.10)
Niestety ale rowerzyści muszą myśleć za kierowców bo oni widzą tylko koniec swojej maski!
Apokalypsa (2020.06.10)
@Bhima322 - A co to ma za znaczenia? Nie ustapila pierwszenstwa, jej wina. Aczkolwiek radze po prostu podjeżdżać wolno i obserwować czy kierowca zwraca uwage na rowerzyste czy nie. Tak robie i dizeki temu jeszcze nie mialem kolizji. .. a wielokrotnie wymuszano na mnie pierwszenstwo przejazdu.
hvK (2020.06.10)