UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja ma wytłumaczenie - zresztą jak zawsze - nigdy nie dopatrują się w swoich złych zachowaniach winy, oni zawsze postępują zgodnie "z procuderami "!

czekamy na skruchę

Anuluj