UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odnośnie trawnika to Polacy nie potrafią nic uszanować, dlatego u nas wygląda jak wygląda. Na zachodzie jak się widzi trawniki tak bardzo zadbane to aż człowiek zazdrości, że tak ładnie u nas nie jest, no cóż polska mentalność. Odnośnie pieszych i rowerzystów wszędzie na zachodzie się to sprawdza tylko w Polsce nic nie idzie, zresztą jak zawsze.