UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jak twierdzisz że kierowca samochodu ma prawo czegoś nie zauważyć to bardzo Ci gratuluję. Kierowca ma potencjalne narzędzie do zabijania w swoich rękach i nie ma tłumaczenia że miał prawo czegoś nie zauwarzyc. Jak tak to do okulisty. A jak o prawie mowa, to na ścieżkach nie ma ograniczeń prędkości czyli obowiązuje takie jak wszędzie w terenie zabudowanym czyli 50 km/h. Mogę jechać 50,zwolnic do 40 przed skrzyżowaniem żeby zachować ostrożność i tyle w temacie. Jak widzę że ktoś na przejeździe dla rowerów się zatrzymuje i przeprowadza rower to robię "face palma". Pozdro dla kumatych co ogarniają przepisy!
Roweras