UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bhima322 - A co to ma za znaczenia? Nie ustapila pierwszenstwa, jej wina. Aczkolwiek radze po prostu podjeżdżać wolno i obserwować czy kierowca zwraca uwage na rowerzyste czy nie. Tak robie i dizeki temu jeszcze nie mialem kolizji. .. a wielokrotnie wymuszano na mnie pierwszenstwo przejazdu.

hvK

Anuluj