UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bhima322 - A co to ma za znaczenia? Nie ustapila pierwszenstwa, jej wina. Aczkolwiek radze po prostu podjeżdżać wolno i obserwować czy kierowca zwraca uwage na rowerzyste czy nie. Tak robie i dizeki temu jeszcze nie mialem kolizji. .. a wielokrotnie wymuszano na mnie pierwszenstwo przejazdu.

hvK