UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bhima322 - A co to ma za znaczenia? Nie ustapila pierwszenstwa, jej wina. Aczkolwiek radze po prostu podjeżdżać wolno i obserwować czy kierowca zwraca uwage na rowerzyste czy nie. Tak robie i dizeki temu jeszcze nie mialem kolizji. .. a wielokrotnie wymuszano na mnie pierwszenstwo przejazdu.
hvK