Przepuściła pieszych, potrąciła rowerzystkę
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (10 czerwca) około godz. 15 na ul. Ogólnej 42-letnia kobieta jadąca rowerem została potrącona przez kobietę kierującą skodą. Poszkodowana została zabrana do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej skodą. Zobacz zdjęcia.