Przepuściła pieszych, potrąciła rowerzystkę

68
10.06.2020
Przepuściła pieszych, potrąciła rowerzystkę
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (10 czerwca) około godz. 15 na ul. Ogólnej 42-letnia kobieta jadąca rowerem została potrącona przez kobietę kierującą skodą. Poszkodowana została zabrana do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej skodą. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kobieta kierująca skodą skręcała z ul. Legionów w lewo w ul. Ogólną. Na przejściu dla pieszych (z przejazdem dla rowerów) kobieta przepuściła dzieci przechodzące przez jezdnię. Kierująca skodą prawdopodobnie nie zauważyła 42-latki na rowerze i ruszając potrąciła rowerzystkę.
   Poszkodowana została zabrana do szpitala. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające szczegóły tego zdarzenia drogowego. Już teraz zdecydowali o zatrzymaniu uprawnień kobiecie kierującej skodą.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A z jaka predkoscia wjechala pani na rowerze???
Bhima322 (2020.06.10)
Panie komendancie, funkcjonariuszom należy się mandat za niszczenie trawnika! Chyba było tam inne miejsce do zaparkowania radiowozu? Poza tym wypadek nie był aż tak bardzo poważny, żeby nie stosować się do przepisów. Panowie policjanci dbajcie o zieleń !!!!!
szkoda trawnika (2020.06.10)
Ja przepraszam bardzo ale stanę w obronie Pani której zostało zabrane prawo jazdy. Uważam że w naszym mieście rowerzysci powinni mieć jakieś szkolenia obowiązkowe gdyż brakuje im wyobraźni i myślą że są jak święte krowy. Ja miałam taką sytuację i to nie raz - skrecalam z 12 lutego w Nowowiejska na przejściu dla pieszych przepuszczam pieszych, zaglądam nikogo nie ma ruszam a tu z górki z 12 lutego bez zatrzymywania się wjeżdża jakby znikąd rower z bardzo dużą prędkością. W ostatniej chwili go zauważyłam, miałam w tym miejscu taką sytuacje z 5 razy. Teraz zawsze spodziewam się rowerzysty z dużą prędkością i skupiam całą uwagę na tym czy żaden się nagle nie pojawi. Wspolczuje Pani z auta :(
Martamarta (2020.06.10)
@szkoda trawnika - Wypadek był bardzo poważny skoro zabrali uprawnienia kierującej skodą, myślę, iż kierowca radiowozu też powinien stracić prawko.
Kuerowca (2020.06.10)
kobieta jadąca rowerem została potrącona przez kobietę kierującą skodą, jedna jechala druga kierowala, wniosek jest taki ze lepiej jechac niz kierowac
(2020.06.10)

info

12  
  4
@szkoda trawnika - Opony to ContinentalEco. Trawa po nich lepiej rośnie.
(2020.06.10)
@szkoda trawnika - wiesz co u nas w miescie jest cala masa trawnikow wykorzystywanych jako parking, i nie widze zeby tam byly mandaty wystawiane, jest tez przejscie dla pieszych ktore sluzy jako wyjazd z parkingu przy ulicy kosciuszki, dzisiaj sa tam slupki blokujace ale to nie przeszkadza parkujacym uzywac przejsccia jako wiazdu co podlega pod mandat. .. .inwektywy zostawie dla siebie
(2020.06.10)
Policja ma wytłumaczenie.
(2020.06.10)
Nie wiem czy wiecie ale w długi czerwcowy weekend nie będzie masowych kontroli jak co roku. Teraz nie wystawią tylu patroli ale o tym cisza i co tam bezpieczeństwo.
Buueehehehehe (2020.06.10)

info

2  
  6
Oddajcie kobiecie prawo jazdy! Zabierzcie temu co wjechał na trawnik wandal jeden!
(2020.06.10)

info

29  
  8