68
10.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A jak ją walneła, skoro przód auta jest cały???
nico (2020.06.10)
Wystarczy że rowerzyści zejdą z rowerów pomimo ścieżki na skrzyżowaniach. Tak jak było kiedyś i nie będzie wypadków z przejeżdżającymi ale myślenie niektórych bardzo boli. Zaraz od 1 lipca wprowadzą że pieszy będzie miał bezwzględne pierwszeństwo przed wejściem na przejście i ofiar będzie masa czyli masakra. Wyobraźcie sobie jesień, ciemno, deszcz i minimalną widoczność jak to w Elblągu. Grabarze już ostrzą łopaty do kopania dołów. ..
(2020.06.10)
@Bhima322 - Kilka obrotów koła na jakiś czas.
(2020.06.10)
Wniosek logiczny V> 0.
(2020.06.10)
Oczywiście nitk nie będzie pytał, jak szybko jechał rowerzysta tylko od razu z definicji kara dla kierowcy. Jak u Orwella.
Anty (2020.06.10)
nic nie przyjmować nic nie podpisywać do sądu
(2020.06.10)

info

19  
  3
Powinien być zakaz takiej jazdy rowerem. Z roweru i przeprowadzić a nie ona leci sobie bo jej wolno a wyobrazni zero. Wspołczucia dla kierowcy.
Kierownik (2020.06.10)

info

29  
  10
@Anty - To ten od "Folwarku Zwierzęcego"?
(2020.06.10)
To może kierowcy będą wychodzić z aut na przejazdach kolejowych i będą przepychać swe auta?? A może po "tych złych nie dobrych"zakrętach kierowcy będą pchać swoje fury?? Nie po to jadę rowerem do pracy by co skrzyżowanie z niego schodzić, myślę że Ty jako kierowca też nie masz ochoty pchać auta, zamiast nim jechać.
(2020.06.10)
Coś się stało?
Szkoda radiowozu (2020.06.10)

info

0  
  0