UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To niech kierowcy czekają przed przejściem dla pieszych gdy pali się zielone światło dla wchodzących na pasy. Niech kierowcy nie naduzywaja świateł tak zwanych "warunkowych". Wiele razy jako pieszy byłem świadkiem jak kierowcy samochodów nagminnie wyjeżdżają na pasy gdy pali się zielone światło dla pieszych "bo on się spieszy". Masz czerwone światło kierowco samochodu czekaj aż zapali Ci się zielone-proste.