UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym nie przyjął mandatu i się odwoływał. Rowerzystów też obowiązuje zasada ostrożności, tym bardziej jak nadjechała to kierowca miał prawo nie zauważyć.
Ja bym nie przyjął mandatu i się odwoływał. Rowerzystów też obowiązuje zasada ostrożności, tym bardziej jak nadjechała to kierowca miał prawo nie zauważyć.