UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym nie przyjął mandatu i się odwoływał. Rowerzystów też obowiązuje zasada ostrożności, tym bardziej jak nadjechała to kierowca miał prawo nie zauważyć.


Anuluj