Wybrany wątek opinii

A z jaka predkoscia wjechala pani na rowerze???
Bhima322 (2020.06.10)
@Bhima322 - Kilka obrotów koła na jakiś czas.
(2020.06.10)
Wniosek logiczny V> 0.
(2020.06.10)
@Bhima322 - A co to ma za znaczenia? Nie ustapila pierwszenstwa, jej wina. Aczkolwiek radze po prostu podjeżdżać wolno i obserwować czy kierowca zwraca uwage na rowerzyste czy nie. Tak robie i dizeki temu jeszcze nie mialem kolizji. .. a wielokrotnie wymuszano na mnie pierwszenstwo przejazdu.
hvK (2020.06.10)
Powrót do komentarzy