Wybrany wątek opinii
A z jaka predkoscia wjechala pani na rowerze???
Do moderacji
Odpowiedz
69
25
@Bhima322 - Kilka obrotów koła na jakiś czas.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Wniosek logiczny V> 0.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Bhima322 - A co to ma za znaczenia?
Nie ustapila pierwszenstwa, jej wina.
Aczkolwiek radze po prostu podjeżdżać wolno i obserwować czy kierowca zwraca uwage na rowerzyste czy nie. Tak robie i dizeki temu jeszcze nie mialem kolizji. .. a wielokrotnie wymuszano na mnie pierwszenstwo przejazdu.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8