UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No jak twierdzisz że kierowca samochodu ma prawo czegoś nie zauważyć to bardzo Ci gratuluję. Kierowca ma potencjalne narzędzie do zabijania w swoich rękach i nie ma tłumaczenia że miał prawo czegoś nie zauwarzyc. Jak tak to do okulisty. A jak o prawie mowa, to na ścieżkach nie ma ograniczeń prędkości czyli obowiązuje takie jak wszędzie w terenie zabudowanym czyli 50 km/h. Mogę jechać 50,zwolnic do 40 przed skrzyżowaniem żeby zachować ostrożność i tyle w temacie. Jak widzę że ktoś na przejeździe dla rowerów się zatrzymuje i przeprowadza rower to robię "face palma". Pozdro dla kumatych co ogarniają przepisy!

Roweras