A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
chyba tyko taki głupek jak ty
@Kaczor - Mylisz się głosuje na pis
@Grazyna niematka tylko katka - A dziwisz sie, podobna do ciebie to zaden nie chcial. Tobie sie udalo, bo janusz nawalony byl jak T-34
Byli a do Elbląga nie zajechali DLACZEGO co Elblązanie to nie Polacy.
Przykro się czyta te komentarze jakby od ludzi ze szpitala psychiatrycznego którzy pragna zniszczyć własny kraj w zamian za korzyści z dojscia do koryta i powrotu to złodziejskiego rządu nie daj bóg zeby te wybory wygrał Trzaskowski wtedy czekają na was 5lat głodu i wyrzeczeń. We wszystkich komentarzach przemawia ciemnota i zacietrzewienie oby za wszelką siłę zdobyc to co utracili kolesi układy i ciepłe stołki głupi narodzie im nie chodzi o was tych co popieracie zniszczą i zgnoją was jako pierwszych zeby nawet PIS WYKŁADAŁ ZŁOTEM CHDZIKI I TAK BĘDZIE ŹLE ZROZUMCIE TO DOPÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO
Widac komentarze sie rozwijaja, to dobrze bo o inwestycje trzeba dbac i chronic przed cymbalami, ja osobiscie podziwiam ludzi ktorzy ida do przodu, potrafia kierowac I swoja twarza gwarantuja. .. tylko u nas jest malo takich odwaznych
SBecja z Elbląga i ich potomkowie umieścili komentarze.
Połowa Elbląga od zawsze była czerwona, a część z nich różowa.
Czemu prowadzona jest cenzura i nie pozwalacie na wstawienie komentarza krytykującego jest wolność słowa i mam prawo wyrazić swoją opinię a nie tylko to co wam pasuje
nie zaprosili Witii
Ja to się cieszę, że mości panowie zawitali w nasze strony. Szkoda tylko, że bez postoju w Elblągu. Chyba ich nikt nie witał? Z Witią im nie po drodze i olewają Elbląg. Przykre to bo przecież inwestycja jest korzystna dla miasta i regionu. Oby została ukończona w terminie i spełniła oczekiwania.