A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po co sie wysilaja, samo zdjecie wystawcie i napiszcie tytuł wkrotce (sam jestes duren)
A ci panowie z napisem milicja czemu nie daje mandatów członka zgrupowania co nie mają maseczek? Napewno nie ma między nimi odległości min 2 metry.
A gdzie senator?chyba ma prawo-:)
Jak dworzec we Włoszczowej, panowie z PIS?
Ufff, dobrze, ze nie zajechali do Ega. Elblag- miasyo wolne od zaduchu pisss!
Tak budowa kanału pomoże przede wszystkim zakładom Zamech!!!!! Słowa Adriana https://www.tvp.info/48303620/prezydent-wielkie-inwestycje-sa-kolem-zamachowym-gospodarki
2 min filmu
Gratuluję firma nie istnieje od 30 lat
To, czy przekop przyniesie korzyści dla naszego regionu zależy jedynie OD NAS, nie od rządu (jaki by nie byl)! Tolkmicko, Frombork - tam już działają w temacie (port, plaża itp)BRAWO! W Elblagu port zaczyna inwestycje. A reszta co? Śpi?
Poprawnie napisane zdanie powinno brzmieć- słowo córka należy pisać przez "ó".
Jeśli już poprawiamy cudze błędy to zwracajmy również na własne.
Ale ładnie Andzej z Mateószkiem budujo
Wszystkim zolennikom PiS, ktorzy obawiają się głodu nieszczęść i wszyskiego najgorszego jak wygra Trzaskowski powiem- jesteście w błędzie. PIS wygrał wybory parlamentarne i będzie rządził przez lata. Jak czas pokazał Prezydent z tej samej partii co rządząca się nie sprawdza. To stołki do podpisywania. Tak było z Komorowskim co podpisywał wszystko np wiek emerytalny tak jest i z Dudą co wszystko podpisuje. Kazali im i podpisują. Kiedyś Tusk teraz Prezes. Trzaskowski to gwarancja kontroli i jeszcze lepszego rządzenia przez PiS. To gwarancja demokracji i wspaniałych lat Polski szanowanej w UE i na świecie.