149
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
po co sie wysilaja, samo zdjecie wystawcie i napiszcie tytuł wkrotce (sam jestes duren)
(2020.05.30)
A ci panowie z napisem milicja czemu nie daje mandatów członka zgrupowania co nie mają maseczek? Napewno nie ma między nimi odległości min 2 metry.
(2020.05.30)

info

5  
  3
A gdzie senator?chyba ma prawo-:)
(2020.05.30)

info

1  
  4
Jak dworzec we Włoszczowej, panowie z PIS?
(2020.05.30)
Ufff, dobrze, ze nie zajechali do Ega. Elblag- miasyo wolne od zaduchu pisss!
Tybura (2020.05.30)
Tak budowa kanału pomoże przede wszystkim zakładom Zamech!!!!! Słowa Adriana https://www.tvp.info/48303620/prezydent-wielkie-inwestycje-sa-kolem-zamachowym-gospodarki 2 min filmu Gratuluję firma nie istnieje od 30 lat
(2020.05.30)
To, czy przekop przyniesie korzyści dla naszego regionu zależy jedynie OD NAS, nie od rządu (jaki by nie byl)! Tolkmicko, Frombork - tam już działają w temacie (port, plaża itp)BRAWO! W Elblagu port zaczyna inwestycje. A reszta co? Śpi?
(2020.05.30)

info

5  
  2
Poprawnie napisane zdanie powinno brzmieć- słowo córka należy pisać przez "ó". Jeśli już poprawiamy cudze błędy to zwracajmy również na własne.
marabi (2020.05.30)
Ale ładnie Andzej z Mateószkiem budujo
ortograf (2020.05.30)

info

2  
  4
Wszystkim zolennikom PiS, ktorzy obawiają się głodu nieszczęść i wszyskiego najgorszego jak wygra Trzaskowski powiem- jesteście w błędzie. PIS wygrał wybory parlamentarne i będzie rządził przez lata. Jak czas pokazał Prezydent z tej samej partii co rządząca się nie sprawdza. To stołki do podpisywania. Tak było z Komorowskim co podpisywał wszystko np wiek emerytalny tak jest i z Dudą co wszystko podpisuje. Kazali im i podpisują. Kiedyś Tusk teraz Prezes. Trzaskowski to gwarancja kontroli i jeszcze lepszego rządzenia przez PiS. To gwarancja demokracji i wspaniałych lat Polski szanowanej w UE i na świecie.
Cz (2020.05.30)

info

7  
  10