UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykro się czyta te komentarze jakby od ludzi ze szpitala psychiatrycznego którzy pragna zniszczyć własny kraj w zamian za korzyści z dojscia do koryta i powrotu to złodziejskiego rządu nie daj bóg zeby te wybory wygrał Trzaskowski wtedy czekają na was 5lat głodu i wyrzeczeń. We wszystkich komentarzach przemawia ciemnota i zacietrzewienie oby za wszelką siłę zdobyc to co utracili kolesi układy i ciepłe stołki głupi narodzie im nie chodzi o was tych co popieracie zniszczą i zgnoją was jako pierwszych zeby nawet PIS WYKŁADAŁ ZŁOTEM CHDZIKI I TAK BĘDZIE ŹLE ZROZUMCIE TO DOPÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO

Kaczor

Anuluj