Wybrany wątek opinii

Wszyscy Elblążanie i tak na Trzskowskiego zagłosują
(2020.05.30)
Normalne, jak te muchy leca
(2020.05.30)
chyba tyko taki głupek jak ty
Kaczor (2020.05.30)
@Kaczor - Mylisz się głosuje na pis
Jamaleg (2020.05.30)
jak chcesz gnoju to nie musisz gosować na trzaskowskiego wmieście stoją pełne Tojki możesz podbierać miód za darmo
Kaczor (2020.05.31)
Powrót do komentarzy