Wybrany wątek opinii
Wszyscy Elblążanie i tak na Trzskowskiego zagłosują
Do moderacji
Odpowiedz
24
36
Normalne, jak te muchy leca
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
chyba tyko taki głupek jak ty
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Kaczor - Mylisz się głosuje na pis
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
jak chcesz gnoju to nie musisz gosować na trzaskowskiego wmieście stoją pełne Tojki możesz podbierać miód za darmo
Do moderacji
Odpowiedz
2
1