UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przykro się czyta te komentarze jakby od ludzi ze szpitala psychiatrycznego którzy pragna zniszczyć własny kraj w zamian za korzyści z dojscia do koryta i powrotu to złodziejskiego rządu nie daj bóg zeby te wybory wygrał Trzaskowski wtedy czekają na was 5lat głodu i wyrzeczeń. We wszystkich komentarzach przemawia ciemnota i zacietrzewienie oby za wszelką siłę zdobyc to co utracili kolesi układy i ciepłe stołki głupi narodzie im nie chodzi o was tych co popieracie zniszczą i zgnoją was jako pierwszych zeby nawet PIS WYKŁADAŁ ZŁOTEM CHDZIKI I TAK BĘDZIE ŹLE ZROZUMCIE TO DOPÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO
Kaczor