A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Myślę o Wodach Polskich, stworzonych przez rząd chyba po to żeby handlować woda w rowie i obywatela obłupic.
Na Prezydenta wolno narzekać jak to w kampanii ale nie na Premiera. To bardzo dobry fachowiec. Doradca Tuska i PO od spraw ekonomicznych. Nie bez powodu Prezes go poprosił o rządzenie Polską. Jak samemu nie umiesz to ktoś zaprzyjaźniony z PO się przyda. Bardzo /oby nie prorocze słowa/ wypowiedział w dość znanej restauracji u Sowy. Ładnie pasują do budowy kanału. "Będziemy zapier…ć i rowy, ku. .wa kopać, a drudzy będą zasypywać, będziemy zadowoleni
Ludzie przeciwni przekopowi powinni wyprowadzić się z Elbląga bo działają na szkodę naszemu regionowi.
@QbeeQ - nie wypłynie to twoja tonąca platforma
"Na Prezydenta wolno narzekać jak to w kampanii ale nie na Premiera"- Premier - Opowieści z mchu i paproci, delikatnie mówiąc.
Peowskie ryje w akcji którzy chcą zniszczyć Polskę ale wasz czas sie kończyidziecie na dno razem z ta zasrana platformą
@Kaczor - milcz komuchu jeden!
w Polsce komuna upadnie jak umrze ostatni z tych co się w niej wychowali, mentalność lizusa wyssana z mlekiem tyle że od owcy od barana nie da się. .
@Optymista - Ludzie trollujący dla PIS z poza Elbląga, nie powinni tu pisać!