UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja to się cieszę, że mości panowie zawitali w nasze strony. Szkoda tylko, że bez postoju w Elblągu. Chyba ich nikt nie witał? Z Witią im nie po drodze i olewają Elbląg. Przykre to bo przecież inwestycja jest korzystna dla miasta i regionu. Oby została ukończona w terminie i spełniła oczekiwania.
Jamess