UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu prowadzona jest cenzura i nie pozwalacie na wstawienie komentarza krytykującego jest wolność słowa i mam prawo wyrazić swoją opinię a nie tylko to co wam pasuje

Kaczor

Anuluj