UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu prowadzona jest cenzura i nie pozwalacie na wstawienie komentarza krytykującego jest wolność słowa i mam prawo wyrazić swoją opinię a nie tylko to co wam pasuje
Kaczor
Czemu prowadzona jest cenzura i nie pozwalacie na wstawienie komentarza krytykującego jest wolność słowa i mam prawo wyrazić swoją opinię a nie tylko to co wam pasuje
Kaczor