UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widac komentarze sie rozwijaja, to dobrze bo o inwestycje trzeba dbac i chronic przed cymbalami, ja osobiscie podziwiam ludzi ktorzy ida do przodu, potrafia kierowac I swoja twarza gwarantuja. .. tylko u nas jest malo takich odwaznych
.........