UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widac komentarze sie rozwijaja, to dobrze bo o inwestycje trzeba dbac i chronic przed cymbalami, ja osobiscie podziwiam ludzi ktorzy ida do przodu, potrafia kierowac I swoja twarza gwarantuja. .. tylko u nas jest malo takich odwaznych

.........

Anuluj