UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SBecja z Elbląga i ich potomkowie umieścili komentarze. Połowa Elbląga od zawsze była czerwona, a część z nich różowa.
ZElbląga
SBecja z Elbląga i ich potomkowie umieścili komentarze. Połowa Elbląga od zawsze była czerwona, a część z nich różowa.
ZElbląga