Wybrany wątek opinii

Byli a do Elbląga nie zajechali DLACZEGO co Elblązanie to nie Polacy.
(2020.05.30)
To komuchy. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.05.30)
@Zbyszek1 - Masz racje komuchu.
(2020.05.30)
Powrót do komentarzy