Wybrany wątek opinii

Hej Adrian i ten pinokio w okuralach. .. .. bleeeee!! moja curka jest homo i bedzie zyc jak jej sie podoba, rozumiecie?!!!!!
Grazyna niematka tylko katka (2020.05.30)
@Grazyna niematka tylko katka - Niech Twoja córka żyje jak chce. Nikt jej do łóżka nie zagląda. Tylko zrozum jedno, że tęczowi nie będą nam swojej ideologii marksistowsko-LGBT na ulicy narzucać moim dzieciom. O poza tym jesteś sflustrowaną i zgorzkniałą osobą.
Solder (2020.05.30)
@Grazyna niematka tylko katka - Bledy robisz i corke slaby produkt tez zrobilas
JZ (2020.05.30)
@Grazyna niematka tylko katka - Cork to się piszę przez "o"zamknięte gamo. .. 🧞‍♀️
(2020.05.30)
@Grazyna niematka tylko katka - A dziwisz sie, podobna do ciebie to zaden nie chcial. Tobie sie udalo, bo janusz nawalony byl jak T-34
(2020.05.30)
Poprawnie napisane zdanie powinno brzmieć- słowo córka należy pisać przez "ó". Jeśli już poprawiamy cudze błędy to zwracajmy również na własne.
marabi (2020.05.30)
@Solder - uwielbiam jak się prujecie i KatoPisowców atakujących wolność ludzką :*****
Grazyna niematka tylko katka (2020.05.30)
@Grazyna niematka tylko katka - Chciałbym abyś na swojej drodze spotkała JEZUSA. Pomodlę się za Ciebie i Twoją córkę.
Solder (2020.05.30)
@marabi - aleś ty mundry a głópek przez jakie ó
Kaczor (2020.05.31)
@Grazyna niematka tylko katka - A czy Twoja córeczka nie jest wolna? Czy ktoś jej zabrania spać z dziewczynką? My nie chcemy tylko aby się tym obnosiły na ulicy i innym to narzucały jako normę społeczną. K+M jest normą.
Solder (2020.05.31)
@Grazyna niematka tylko katka - kto broni twojej córce ??? Oby tylko nie krzywdziła dzieci to jej sprawa ! Czego wulgaryzujesz tak przeciwko aktualnemu rządowi ? Daj żyć normalnym ludziom w Elblągu.
Valdi don (2020.06.02)
@Grazyna niematka tylko katka - Ale wnuków to już nie będziesz mieć.
Turysta (2020.07.28)
Powrót do komentarzy