UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja to się cieszę, że mości panowie zawitali w nasze strony. Szkoda tylko, że bez postoju w Elblągu. Chyba ich nikt nie witał? Z Witią im nie po drodze i olewają Elbląg. Przykre to bo przecież inwestycja jest korzystna dla miasta i regionu. Oby została ukończona w terminie i spełniła oczekiwania.

Jamess

Anuluj