UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to się cieszę, że mości panowie zawitali w nasze strony. Szkoda tylko, że bez postoju w Elblągu. Chyba ich nikt nie witał? Z Witią im nie po drodze i olewają Elbląg. Przykre to bo przecież inwestycja jest korzystna dla miasta i regionu. Oby została ukończona w terminie i spełniła oczekiwania.
Jamess