26
21.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Lata 80 - Kiedyś lepiej budowano?
Dax (2020.05.21)
@Lata 80 - Zazdrość d*** ściska aż żal czytać Twoje MONDROŚCI.
Lata20ste (2020.05.21)
Piękne widoki na miasto. Teraz idźcie z wizytą do mieszkańców najbliższego bloku przy ul. Bażyńskiego 1-9 którego większą część zasłania Regal. Zapytajcie tych mieszkańców jak im się mieszka przy placu budowy. Czy inwestor wypłaci im jakieś odszkodowania?
Wrr (2020.05.21)
@Wrr - Trzeba było teren wykupić na którym się buduje obiekt to by nikt im nie zasłaniał widoków.
Mrrr (2020.05.21)
Dwa metry śniegu ?Kolega ukrywa kolejny bubel, który sprzedaje? Elbląg zielony cały, bo nie ma pieniędzy na koszenie. Wszędzie robactwo, komary, kleszcze, a w krzakach śmierdząc kocury. Po co ten sztuczny luz, laicyzm i tak to kupią.
(2020.05.21)
Da lapke czy chcesz w lapke, ja to najchetniej dal bym Ci w morde, ale dam Ci ta lapke w gore - za szczerosc, no i ze to spowiedz. .. dobra. .maaaaasz.
(2020.05.22)
@Sunsiadka - Cos slabo z wyobraznia "schodzimy w dol", mozna jeszcze schodzic w lewo - lewym wyjsciem albo w prawo, nikt nie mowi o schodzeniu w gore - only you
(2020.05.22)
No niestety ale przemysł w tym mieście leży. Rekreacja też. Największy basen Europy niegdyś zaniedbany! Jaki prezydent takie Miasto. Dramat kto go wybrał.
Wertyuiop$ (2020.05.22)

info

4  
  2
o czym ty do mnie rozmawiasz?
(2020.05.22)
zbliżamy się do okresu zimowego? kuźwa dopiero się skończyła
(2020.05.22)

info

2  
  0