UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne widoki na miasto. Teraz idźcie z wizytą do mieszkańców najbliższego bloku przy ul. Bażyńskiego 1-9 którego większą część zasłania Regal. Zapytajcie tych mieszkańców jak im się mieszka przy placu budowy. Czy inwestor wypłaci im jakieś odszkodowania?

Wrr

Anuluj