Wybrany wątek opinii

swiata nie widac poza tym Elblagiem, wszedzie gdzie nie spojrzec to tylko Elblag, powtarzany na okretke w zestawieniu z cos bedzie albo nie bedzie, jedna wielka niewiadoma, ale zaraz nareszcie weekend hurrra aa sory zapomnailem ze wirus
(2020.05.21)
Poczytaj sobie inne portale informacyjne, ostroleckie, siedleckie, warszawskie albo ja wiem? rosyjskie? Ten jest elblaski, dlaczego miałby pisać o innych miastach?
Ja też tu mieszkam (2020.05.21)
@Ja też tu mieszkam - czepiam sie przerostu formy nad trescia i na odwrot, raz tak raz siak, doceniam starania i wklad pracy, jestem trolem lubie krytykowac stymulowac swoje ego, no wiesz bez wysilku tylko oceniac negatywnie, a noz widelec moze ktos mi da lapke i mam wtedy dobry humor ze jestem cos wiecej wart :D to moja spowiedz
(2020.05.21)
Da lapke czy chcesz w lapke, ja to najchetniej dal bym Ci w morde, ale dam Ci ta lapke w gore - za szczerosc, no i ze to spowiedz. .. dobra. .maaaaasz.
(2020.05.22)
o czym ty do mnie rozmawiasz?
(2020.05.22)
Powrót do komentarzy