Wybrany wątek opinii
swiata nie widac poza tym Elblagiem, wszedzie gdzie nie spojrzec to tylko Elblag, powtarzany na okretke w zestawieniu z cos bedzie albo nie bedzie, jedna wielka niewiadoma, ale zaraz nareszcie weekend hurrra aa sory zapomnailem ze wirus
Do moderacji
Odpowiedz
2
19
Poczytaj sobie inne portale informacyjne, ostroleckie, siedleckie, warszawskie albo ja wiem? rosyjskie? Ten jest elblaski, dlaczego miałby pisać o innych miastach?
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Ja też tu mieszkam - czepiam sie przerostu formy nad trescia i na odwrot, raz tak raz siak, doceniam starania i wklad pracy, jestem trolem lubie krytykowac stymulowac swoje ego, no wiesz bez wysilku tylko oceniac negatywnie, a noz widelec moze ktos mi da lapke i mam wtedy dobry humor ze jestem cos wiecej wart :D to moja spowiedz
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Da lapke czy chcesz w lapke, ja to najchetniej dal bym Ci w morde, ale dam Ci ta lapke w gore - za szczerosc, no i ze to spowiedz. .. dobra. .maaaaasz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
o czym ty do mnie rozmawiasz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0