UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No niestety ale przemysł w tym mieście leży. Rekreacja też. Największy basen Europy niegdyś zaniedbany! Jaki prezydent takie Miasto. Dramat kto go wybrał.

Wertyuiop$

Anuluj