UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dwa metry śniegu ?Kolega ukrywa kolejny bubel, który sprzedaje? Elbląg zielony cały, bo nie ma pieniędzy na koszenie. Wszędzie robactwo, komary, kleszcze, a w krzakach śmierdząc kocury. Po co ten sztuczny luz, laicyzm i tak to kupią.


Anuluj