Wybrany wątek opinii
Dwa metry śniegu ?Kolega ukrywa kolejny bubel, który sprzedaje?
Elbląg zielony cały, bo nie ma pieniędzy na koszenie. Wszędzie robactwo, komary, kleszcze, a w krzakach śmierdząc kocury. Po co ten sztuczny luz, laicyzm i tak to kupią.
Do moderacji
Odpowiedz
5
12
no pewnie, lepiej wykosić, rozlać beton, zwierzęta potruć. tylko niestety ziemia nie pozwoli nam tak zyc drogi panie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0