Wybrany wątek opinii

Dwa metry śniegu ?Kolega ukrywa kolejny bubel, który sprzedaje? Elbląg zielony cały, bo nie ma pieniędzy na koszenie. Wszędzie robactwo, komary, kleszcze, a w krzakach śmierdząc kocury. Po co ten sztuczny luz, laicyzm i tak to kupią.
(2020.05.21)
no pewnie, lepiej wykosić, rozlać beton, zwierzęta potruć. tylko niestety ziemia nie pozwoli nam tak zyc drogi panie.
(2020.05.24)
Powrót do komentarzy