Wybrany wątek opinii
Piękne widoki na miasto. Teraz idźcie z wizytą do mieszkańców najbliższego bloku przy ul. Bażyńskiego 1-9 którego większą część zasłania Regal. Zapytajcie tych mieszkańców jak im się mieszka przy placu budowy. Czy inwestor wypłaci im jakieś odszkodowania?
Do moderacji
Odpowiedz
16
15
@Wrr - Trzeba było teren wykupić na którym się buduje obiekt to by nikt im nie zasłaniał widoków.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2