UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Sunsiadka - Cos slabo z wyobraznia "schodzimy w dol", mozna jeszcze schodzic w lewo - lewym wyjsciem albo w prawo, nikt nie mowi o schodzeniu w gore - only you


Anuluj