Wybrany wątek opinii

@Sunsiadka - Cos slabo z wyobraznia "schodzimy w dol", mozna jeszcze schodzic w lewo - lewym wyjsciem albo w prawo, nikt nie mowi o schodzeniu w gore - only you
(2020.05.22)
Powrót do komentarzy