UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dwa metry śniegu ?Kolega ukrywa kolejny bubel, który sprzedaje? Elbląg zielony cały, bo nie ma pieniędzy na koszenie. Wszędzie robactwo, komary, kleszcze, a w krzakach śmierdząc kocury. Po co ten sztuczny luz, laicyzm i tak to kupią.