26
21.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Regal Park flat and business, co to k jest za nazwa
(2020.05.22)
"Regal Park flat and business, co to k jest za nazwa - Królewskie pomieszczenia - dla biznesu i do mieszkania - taka ta k. nazwa.
(2020.05.22)
no pewnie, lepiej wykosić, rozlać beton, zwierzęta potruć. tylko niestety ziemia nie pozwoli nam tak zyc drogi panie.
(2020.05.24)
Wcale bym nie chcial mieszkac przy najruchliwszym skrzyżowaniu. Na pewno tam jest ekoogiczne powietrze oraz cisza. Tak samo komu sie podobaja mieszkania w nowym budynku przy rynku. Okno otwierasz a tam dym z komina z domkow obok.
Zarty jakieś (2020.05.25)

info

0  
  1
Zbliżamy się do okresu zimowego. Że cooo kur. .. .? Mamy maj, więc zbliżamy się do okresu letniego.
Bang (2020.05.26)

info

0  
  1
po komentarzach widać jak wielu ludzi boli fakt, że coś nowego powstaje!!! CH Ogrody - źle. Nowe budynki mieszkalne - źle. Nowy sąd - źle. Nowa Straż Pożarna czy Graniczna - źle. Nowa Komenda - źle. Rondo Zamech- żle. Czyżby mieszkańców Elbląga stać tylko na TROLLowanie? Elbląg robi się coraz smutniejszym miastem za sprawą takich komentarzy
(2020.06.24)

info

0  
  0