UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piękne widoki na miasto. Teraz idźcie z wizytą do mieszkańców najbliższego bloku przy ul. Bażyńskiego 1-9 którego większą część zasłania Regal. Zapytajcie tych mieszkańców jak im się mieszka przy placu budowy. Czy inwestor wypłaci im jakieś odszkodowania?

Wrr