Wybrany wątek opinii
jedna wielka bryła betonu, oprócz ostatnich paru pięter. Którą teraz ocieplają. Szybko i tanio w budowie ale w sprzedaży ceny niemałe.
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
@Lata 80 - Kiedyś lepiej budowano?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Lata 80 - Zazdrość d*** ściska aż żal czytać Twoje MONDROŚCI.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4