Wybrany wątek opinii

jedna wielka bryła betonu, oprócz ostatnich paru pięter. Którą teraz ocieplają. Szybko i tanio w budowie ale w sprzedaży ceny niemałe.
Lata 80 (2020.05.21)
@Lata 80 - Kiedyś lepiej budowano?
Dax (2020.05.21)
@Lata 80 - Zazdrość d*** ściska aż żal czytać Twoje MONDROŚCI.
Lata20ste (2020.05.21)
Powrót do komentarzy