100
15.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A tak na marginesie to więcej tam jest pracowników plus lekarze dyżurujący na zlecenie i nie wszyscy są na zwolnieniach lekarskich! Może zamiast pisać takie bzdury to najpierw się upewnić a nie farmazony pisac i zganiac na, ,brak personelu do pracy''. Czemu urząd nie nakazał zatrudnić nowych pracowników tylko zamykać? A widać że ludzie potrzebują pracy tymbardziej teraz przy masowych zwolnieniach w innych zakladach?
Debi (2020.04.15)
No tak najlepiej jest zamknąć i mieć gdzieś. A skoro tamci poszli na zwolnienie to niech nowych zatrudniają i zawsze znajdzie się ktoś do pracy.
Kobieta93 (2020.04.15)
@Debi - niepotrzebne spolki miejskie zamknac w cholere!
gandalff (2020.04.15)
Co jeszcze w elblagu zostalo do zlikwidowania ?\ policyjna izba dziecka - nie ma, stacja krwiodawstwa - do olsztyna / tel 112 / 997 - odbiera olsztyn, badanie korona - olsztyn, mozna by tak przez godzinę wymieniać, a co na to poslowie PiS : Krasulski i Wilk ? Czy oni nie sa z Elblaga, że pomagają robic wiochę z naszego miasta ?
(2020.04.15)
Pijaków u gandalffa stołować
Akysz (2020.04.15)
Nie prosciej sprawdzić zasadność tych zwolnień.
(2020.04.15)
Oni tu nie rządzą ,to nie te drzwi !
Firma (2020.04.15)
No , ale z tym zabezpiczeniem ochronnym, to też już przeginka , kierowcy autobusów , policja ,wojsko ,Motorniczowie ,kasjerki ,listonosze,kuierzy itd też strojów ochronnych nie mają i co ! Nic , pracują ,żeby z głodu nie paść , a nie z wirusa
DoRobotyLygusy (2020.04.15)
Wyrzucić na zbity pysk i zatrudnić tych co chcą pracować , będą chętni po zwolnieniach grupowych ,bezrobocie będzie niesamowite
ChcącyPracuje!!! (2020.04.15)
Zgłosić do Zusu , nadużycie , nieprawidłowości , wyłudzenie świadczenia . Zusowska komisja sprawę załatwi, problem rozwiąże . No chyba ,że ktoś nogi ,ręki nie ma , ale i takich ZUS leczył ,bo śpiewać może
Zus (2020.04.15)

info

5  
  9