UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak najlepiej jest zamknąć i mieć gdzieś. A skoro tamci poszli na zwolnienie to niech nowych zatrudniają i zawsze znajdzie się ktoś do pracy.

Kobieta93

Anuluj