UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak najlepiej jest zamknąć i mieć gdzieś. A skoro tamci poszli na zwolnienie to niech nowych zatrudniają i zawsze znajdzie się ktoś do pracy.
Kobieta93
No tak najlepiej jest zamknąć i mieć gdzieś. A skoro tamci poszli na zwolnienie to niech nowych zatrudniają i zawsze znajdzie się ktoś do pracy.
Kobieta93