UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyrzucić na zbity pysk i zatrudnić tych co chcą pracować , będą chętni po zwolnieniach grupowych ,bezrobocie będzie niesamowite

ChcącyPracuje!!!

Anuluj