UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyrzucić na zbity pysk i zatrudnić tych co chcą pracować , będą chętni po zwolnieniach grupowych ,bezrobocie będzie niesamowite
ChcącyPracuje!!!
Wyrzucić na zbity pysk i zatrudnić tych co chcą pracować , będą chętni po zwolnieniach grupowych ,bezrobocie będzie niesamowite
ChcącyPracuje!!!