UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No , ale z tym zabezpiczeniem ochronnym, to też już przeginka , kierowcy autobusów , policja ,wojsko ,Motorniczowie ,kasjerki ,listonosze,kuierzy itd też strojów ochronnych nie mają i co ! Nic , pracują ,żeby z głodu nie paść , a nie z wirusa
DoRobotyLygusy