Wybrany wątek opinii
No , ale z tym zabezpiczeniem ochronnym, to też już przeginka , kierowcy autobusów , policja ,wojsko ,Motorniczowie ,kasjerki ,listonosze,kuierzy itd też strojów ochronnych nie mają i co ! Nic , pracują ,żeby z głodu nie paść , a nie z wirusa
Do moderacji
Odpowiedz
10
11
@DoRobotyLygusy - Pracują tylko i wyłącznie z bezdomnymi, którzy nie przestrzegają higieny? Ciekawe, co Ty w ogóle porównujesz
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@DoRobotyLygusy - No też porywanie ale oni bezdomnych codziennie nie przyjmują albo i nawet wogólee nie przyjmują. A ty porównujesz ich pracę do listonosza kasjerki itd. I tak cud że przez tyle lat przyjmując obszczochanców wytrzymali. Tam kokosów nie zarabiali a teraz każdy pierwsze pytanie na rozmowie o pracę ile by miał za godzinę? A oni mimo wszystko pracuja tyle lat. Nie wiem czy jakikolwiek zakład ma pracowników kilkunastu którzy pracują w jednym zakładzie kilkanaście a nawet i jeszcze więcej lat a tym bardziej w takich warunkach w smrodzie pocierając dupy pijakom i walcząc z ich, ,insektami''bo nawet na ciele mieli lokatorów. No to nie jest pracą marzeń ale dla nich powinien być szacunek mimo wszystko
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@DoRobotyLygusy - Dodatkowo piszesz nieprawdziwe rzeczy:
kasjerki - mają rękawiczki, osłony, płatność jedynie kartą,
listonosze i kurierzy - środki dezynfekcji, maseczki, rękawiczki,
policja i wojsko - rękawiczki, maseczki i płyny do dezynfekcji,
kierowcy autobusów - osłony, brak możliwości zakupu biletu, rękawiczki
itd. itd.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Nie porównuj pracy w sklepie do pracy w pogotowiu socjalnym. Klientela zdecydowanie innego rodzaju.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0