Wybrany wątek opinii

No , ale z tym zabezpiczeniem ochronnym, to też już przeginka , kierowcy autobusów , policja ,wojsko ,Motorniczowie ,kasjerki ,listonosze,kuierzy itd też strojów ochronnych nie mają i co ! Nic , pracują ,żeby z głodu nie paść , a nie z wirusa
DoRobotyLygusy (2020.04.15)
@DoRobotyLygusy - Pracują tylko i wyłącznie z bezdomnymi, którzy nie przestrzegają higieny? Ciekawe, co Ty w ogóle porównujesz
(2020.04.15)
@DoRobotyLygusy - No też porywanie ale oni bezdomnych codziennie nie przyjmują albo i nawet wogólee nie przyjmują. A ty porównujesz ich pracę do listonosza kasjerki itd. I tak cud że przez tyle lat przyjmując obszczochanców wytrzymali. Tam kokosów nie zarabiali a teraz każdy pierwsze pytanie na rozmowie o pracę ile by miał za godzinę? A oni mimo wszystko pracuja tyle lat. Nie wiem czy jakikolwiek zakład ma pracowników kilkunastu którzy pracują w jednym zakładzie kilkanaście a nawet i jeszcze więcej lat a tym bardziej w takich warunkach w smrodzie pocierając dupy pijakom i walcząc z ich, ,insektami''bo nawet na ciele mieli lokatorów. No to nie jest pracą marzeń ale dla nich powinien być szacunek mimo wszystko
Sowa56 (2020.04.15)
@DoRobotyLygusy - Dodatkowo piszesz nieprawdziwe rzeczy: kasjerki - mają rękawiczki, osłony, płatność jedynie kartą, listonosze i kurierzy - środki dezynfekcji, maseczki, rękawiczki, policja i wojsko - rękawiczki, maseczki i płyny do dezynfekcji, kierowcy autobusów - osłony, brak możliwości zakupu biletu, rękawiczki itd. itd.
(2020.04.15)
Nie porównuj pracy w sklepie do pracy w pogotowiu socjalnym. Klientela zdecydowanie innego rodzaju.
(2020.04.15)
Powrót do komentarzy