UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co jeszcze w elblagu zostalo do zlikwidowania ?\ policyjna izba dziecka - nie ma, stacja krwiodawstwa - do olsztyna / tel 112 / 997 - odbiera olsztyn, badanie korona - olsztyn, mozna by tak przez godzinę wymieniać, a co na to poslowie PiS : Krasulski i Wilk ? Czy oni nie sa z Elblaga, że pomagają robic wiochę z naszego miasta ?