UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No , ale z tym zabezpiczeniem ochronnym, to też już przeginka , kierowcy autobusów , policja ,wojsko ,Motorniczowie ,kasjerki ,listonosze,kuierzy itd też strojów ochronnych nie mają i co ! Nic , pracują ,żeby z głodu nie paść , a nie z wirusa
DoRobotyLygusy