A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pogonić towarzystwo , skoro robić nie chce ,ale rzęs tym kontrolę ZUS, przeprowadzić ok na komisję zaprosić
@DoRobotyLygusy - Pracują tylko i wyłącznie z bezdomnymi, którzy nie przestrzegają higieny? Ciekawe, co Ty w ogóle porównujesz
@DoRobotyLygusy - No też porywanie ale oni bezdomnych codziennie nie przyjmują albo i nawet wogólee nie przyjmują. A ty porównujesz ich pracę do listonosza kasjerki itd. I tak cud że przez tyle lat przyjmując obszczochanców wytrzymali. Tam kokosów nie zarabiali a teraz każdy pierwsze pytanie na rozmowie o pracę ile by miał za godzinę? A oni mimo wszystko pracuja tyle lat. Nie wiem czy jakikolwiek zakład ma pracowników kilkunastu którzy pracują w jednym zakładzie kilkanaście a nawet i jeszcze więcej lat a tym bardziej w takich warunkach w smrodzie pocierając dupy pijakom i walcząc z ich, ,insektami''bo nawet na ciele mieli lokatorów. No to nie jest pracą marzeń ale dla nich powinien być szacunek mimo wszystko
@DoRobotyLygusy - Dodatkowo piszesz nieprawdziwe rzeczy:
kasjerki - mają rękawiczki, osłony, płatność jedynie kartą,
listonosze i kurierzy - środki dezynfekcji, maseczki, rękawiczki,
policja i wojsko - rękawiczki, maseczki i płyny do dezynfekcji,
kierowcy autobusów - osłony, brak możliwości zakupu biletu, rękawiczki
itd. itd.
Ja już mam napewno jakąś i co, żyje , narazie
Ostatnio w tramwajach ,autobusach też sami bezdomni jeżdżą , niby kanarów nie ma
Może bezdomnych tam zatrudnić i niech się sobą zajmują taka spółdzielnia samopomocy
Problem pewnie polega na tym, że klientela w większości niewyplacalna.
Mnie zastanawia, jak do DPS dostają się wirusy, do dziadków, którzy siedzą, leżą w miejscu. Nie jest to raczej wina tych dziadków.
A moze ludzie poszli na zwolnie nie bez powodu.